pl en de
WOMAS – Wentylatory Przemysłowe, Dachowe, Osiowe, Promieniowe | Oborniki Wlkp.
WOMAS – Najlepsze wentylatory w kraju

Firma rodzinna założona w 1980 roku.

O firmie

Misja naszej firmy

o-firmie1

Od wielu lat działamy na rynku wentylatorów przemysłowych,będąc partnerem dużych i małych przedsiębiorstw różnych branż.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia, naszą ofertę adresujemy do szerokiego grona wszystkich tych firm, którym na sercu leży nie tylko kwestia oszczędności ekonomicznych i jakości pracy, ale także ochrony środowiska i ekologii.

Chcemy by marka naszych produktów jednoznacznie kojarzyła się z tymi wyłącznie wartościami współczesnej Europy. Blisko ćwierć wieku działania to także stale udoskonalanie technologii i poszukiwanie nowych rozwiązań.

„WOMAS”  wyróżnia się spośród innych firm również tym, że maksymalnie skupia uwagę na specyfice potrzeb klienta i indywidualizacji jego zamówień. Naszą dewizą jest dostarczenie dobrego towaru po konkurencyjnej cenie, przy jednoczesnym zapewnieniu uprzejmej i profesjonalnej obsługi.

Mamy nadzieje, że komfort pracy jaki dają wentylatory firmy  „WOMAS” , przyczynia się do lepszych wyników ekonomicznych naszych klientów – w tym sensie nasze hasło: „dajemy wam wysokie obroty”, jest w pełni uzasadnione.

o-firmie2

To określony profil produkcji kompleksowe wykonanie wentylatorów do urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

To najwyższa jakość produktów pełne zaplecze produkcyjne, wykwalifikowany zespół specjalistów gwarantujący wykonanie urządzeń z zachowaniem norm światowych.

To profesjonalna obsługa dzięki wieloletniemu doświadczeniu reagujemy szybko i sprawnie, zapewniając wszystkim klientom ekonomiczne i optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.